kompleksowa opieka medyczna

wieloletnie doświadczenie

szeroki zakres usług

nowoczesne rozwiązania

miła i przyjazna obsługa


Medycyna pracy

Pomorski Ośrodek Diagnostyki Medycznej PODIMED Sp. z o. o. oferuje realizację opieki profilaktycznej nad pracownikami zgodnie z ustawą o służbie medycyny pracy z dnia 27 czerwca 1997r., zapewniając kompleksową ocenę stanu zdrowia pracowników oraz opiekę internistyczną.

Opieka profilaktyczna dotyczy profilaktycznych badań lekarskich (wstępnych, okresowych i kontrolnych) przeprowadzanych przez lekarza uprawnionego do badań profilaktycznych.


Badanie profilaktyczne obejmuje:

Podstawowe badanie lekarskie

Badania dodatkowe specjalistyczne (laryngologiczne, okulistyczne, neurologiczne – w zależności od wskazań wynikających ze specyfiki stanowiska pracy) laboratoryjne (krew, mocz itp.) i inne badania dodatkowe (rtg płuc, opis rtg, EKG itp.) w zakresie ustalonym przez lekarza zgodnie ze wskazówkami metodycznymi zawartymi w odpowiednich przepisach rozporządzenia MziOS.

Wydawanie orzeczeń w postaci zaświadczeń lekarskich po zakończeniu badania profilaktycznego.


Oferujemy możliwość korzystania z usług w dwóch wariantach:

Wariant podstawowy: badania z zakresu medycyny pracy. Na wartość brutto pełnego badania profilaktycznego, składa się suma kosztu badania lekarskiego oraz koniecznych badań specjalistycznych i dodatkowych.

Wariant rozszerzony: medycyna pracy i porady specjalistyczne związane z zachorowaniami – ryczałt. Miesięczna kwota ryczałtu uzależniona jest od ilości pracowników oraz zakresu świadczeń.


Porady z zakresu medycyny pracy udzielane są przez dr Przemysława Ołpińskiego w Przychodni przy ul. Limanowskiego 13 w Szczecinku:

Przychodnia czynna jest codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 18:00

Pacjenci przyjmowani są na podstawie wcześniejszej rejestracji osobistej lub telefonicznej +48 94 366 19 60
Rejestracja / e-Rejestracja

Zapraszamy Państwa do telefonicznej oraz internetowej rejestracji w naszych przychodniach:

Czy wiesz, że...

Pomorski Ośrodek Diagnostyki Medycznej PODIMED Sp. z o.o. powstał w lutym 1996 roku z inicjatywy osób pracujących dotychczas w publicznych zakładach opieki zdrowotnej, pragnących przyczynić się do zmiany rzeczywistości w ochronie zdrowia

Nasza firma jako jedna z pierwszych z działających w branży medycznej wprowadziła w roku 2005 nowoczesny system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001: 2000, w roku 2009 zaktualizowany do wymogów normy ISO 9001:2008

Misją Pomorskiego Ośrodka Diagnostyki Medycznej PODIMED jest zaspokajanie potrzeb zdrowotnych naszych pacjentów poprzez świadczenie najwyższej jakości kompleksowych usług zdrowotnych