kompleksowa opieka medyczna

wieloletnie doświadczenie

szeroki zakres usług

nowoczesne rozwiązania

miła i przyjazna obsługa





Dane kontaktowe

PODIMED sp. z o.o.
ul. Spółdzielcza 8
78-400 Szczecinek
woj. zachodniopomorskie

Biuro Zarządu PODIMED sp. z o.o.
ul. Ordona 4
78-400 Szczecinek
+48 94 374 07 72

Paweł Szycko
szycko@podimed.com.pl
Prezes Zarządu

Łukasz Deneszewski
deneszewski@podimed.com.pl
Pełnomocnik ds. SZJ

Krzysztof Milczarek
milczarek1@podimed.com.pl
Prokurent, Kierownik Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej

Remigiusz Konofalski
konofalski@podimed.com.pl
Kierownik Laboratorium Analitycznego w Dębnie

Edyta Kocielska
aleksandrowicz@podimed.com.pl
Specjalista ds. Kadr i Płac

Ewa Wasiuk
wasiuk@podimed.com.pl
Asystentka Zarządu

Katarzyna Wiśniewska
wisniewska@podimed.com.pl
Główna księgowa

Katarzyna Wroczyńska
mucko@podimed.com.pl
Specjalista ds. Finansowo – Księgowych

Paulina Wnuczko
wnuczko@podimed.com.pl
Asystentka Zarządu

Formularz kontaktowy

OK
Polityka prywatności – dowiedz się więcej




Rejestracja / e-Rejestracja

Zapraszamy Państwa do telefonicznej oraz internetowej rejestracji w naszych przychodniach:

Czy wiesz, że...

Pomorski Ośrodek Diagnostyki Medycznej PODIMED Sp. z o.o. powstał w lutym 1996 roku z inicjatywy osób pracujących dotychczas w publicznych zakładach opieki zdrowotnej, pragnących przyczynić się do zmiany rzeczywistości w ochronie zdrowia

Nasza firma jako jedna z pierwszych z działających w branży medycznej wprowadziła w roku 2005 nowoczesny system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001: 2000, w roku 2009 zaktualizowany do wymogów normy ISO 9001:2008

Misją Pomorskiego Ośrodka Diagnostyki Medycznej PODIMED jest zaspokajanie potrzeb zdrowotnych naszych pacjentów poprzez świadczenie najwyższej jakości kompleksowych usług zdrowotnych